İLKELERİMİZ

Hedefimiz; “Hayalinizdeki Tatil”i sizlere mükemmellik çerçevesinde sunabilmektir.

Hayallerinizi bizimle gerçekleştirecek, hatta beklediğiniz standartların üstünde bir “Aile” ortamı ve hizmet ile karşılaşacaksınız.

BEYZA HOTEL işletmesi olarak; dinamik, esnek, ilkeli bir yönetim ile sizleri karşılıyoruz.

Siz Değerli Misafirlerimizi mükemmelliğe ulaştırmak, gülen yüzünüzle güzel günlerinize ışık olmak için BEYZA kapılarını sizlere açıyor ve OKSİJEN CENNETİ’nde “MUHTEŞEM”e yepyeni bir tanım getiriyoruz.

Türkiye’de sağlıklı ve tatil denince ilk akla gelen Ege’nin incisi, denizin ve güneşin iç içe olduğu yerde; ALTINOLUK’TA, “TESETTÜR TURİZM’DE ALTERNATİFSİZ HİZMET” ile 12 yıldır sizlerleyiz.

BEYZA HOTEL, samimi ve güleryüzlü hizmetini, yüksek kalite standartlarında sizlere sunarken, aynı zamanda tüm Seçkin Misafirlerimizin aile yapısına uygun, mahremiyete saygının göz önünde bulundurulduğu, bir tesis olarak sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Adından da anlaşılacağı gibi “BEYZA”, “TERTEMİZ, GÜNAHSIZ”
Huzurun, güvenin, rahatlığın, kalitenin, konforun en üst seviyede size sunulduğu rüyalarınızdaki DOĞANIN, ayaklarınıza getirildiği bir mekan…

BİZİM FARKIMIZ SİZİN MUTLULUĞUNUZ…
DEĞERLERİMİZE VE YAŞAM TARZIMIZA UYGUN OLARAK TASARLADIĞIMIZ, İKİNCİ YUVANIZ BEYZA HOTEL’ İ SİZLERİN HİZMETİNE SUNMUŞ OLMANIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ…

Rezervasyon Öncesi Tavsiyeler.

Değerli misafirimiz,
İnternet ortamında birçok web sitesi üzerinden planladığınız tatiliniz için bilgilere ulaşmanız mümkündür. Fakat en güvenilir ve doğru bilgiyi, gerek otel ile irtibata geçerek ya da o oteli en iyi tanıyan firmalar ile iletişime geçerek elde edebilir, olası mağduriyetleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Menteşe Turizm olarak bizler, sizlere hem güvenilir ve doğru bilgiler vermeyi hem de hayalini kurduğunuz tatili en iyi şekilde geçirmenizi hedefliyoruz.
Güvenilir doğru bilgi ve tüm avantajlı fiyatlar için: 0 266 396 13 13


Yiyecek ve İçecek Politikamız

Alkollü içeceklerin satışı ve servisi yapılmamaktadır.restoran
İslami usullere uygun olarak, tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretim yapan, et ve et ürünleri firmalarından ürün alınmaktadır. Firmaların “Helal Sertifikası” mevcuttur.